Dzień Bibliotekarza i Działacza Kultury za nami

Morze kwiatów, niespodzianek, serdeczności, życzenia, a do tego teatr piosenki, w wykonaniu cudownych artystów.
Tak w dużym skrócie wyglądał Dzień Bibliotekarza i Działacza Kultury w Gmina Czarny Bór.
To było cudowne spotkanie w gronie przyjaciół.
Na ręce Katarzyny Bernaś – Dyrektor B+CK gratulacje i życzenia dla całego zespołu B+CK złożyli przedstawiciele władz gminy na czele z Wójtem Adamem Góreckim, kierownicy jednostek, sołtysi oraz przedstawiciele lokalnych organizacji, stowarzyszeń i zespołów. Na scenie B+CK zadziała się magia piosenki i magia teatru. W recitalu „Matka Polka od wszystkiego” wystąpiła Bożena Olizarowicz oraz Dominik Mąkosa i Łukasz Oleszkiewicz
Dzisiejsze Święto było też okazją do spotkania się w gronie przedstawicieli zaprzyjaźnionych instytucji kultury z regionu (dziękujemy za obecność przedstawicielom Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze, Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie Gorcach, Mieroszowskie Centrum Kultury) oraz do podziękowania Przyjaciołom – Osobom, Firmom i Instytucjom, które na co dzień wspierają naszą działalność.
Jeszcze raz przesyłamy serdeczności i ukłony.
Tak to możemy świętować codziennie. Serdecznie dziękujemy za cudowne życzenia i dowody uznania, a w rewanżu już dziś zapraszamy na ciekawe wydarzenia w ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek. Jesteśmy dla Was.