Mikołajki w Stumilowym Lesie – FOTORELACJA

W piątkowe przedpołudnie (2 grudnia 2011 r.) do Czarnego Boru zawitał zacny gość z mroźnej Laponii. Niestety zły chochlik ukradł Świętemu Mikołajowi worek z prezentami, dlatego prawie 500 dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli z terenu gminy Czarny Bór musiało wypowiedzieć magiczne zaklęcie, które sprawiło, że prezenty jednak się odnalazły.  
Hala sportowa zmieniła się w Stumilowy Las, w którym najmłodsi spotkali Kubusia Puchatka wraz z Tygryskiem oraz lękliwym Prosiaczkiem. Zabawom nie było końca. Wszyscy martwiliśmy się jednak o Bałwanka, który przywędrował wraz z Mikołajem, albowiem dodatnia temperatura na zewnątrz mogła spowodować, iż „koleżka” nam się rozpuści.
Mikołaj wraz ze swymi dzielnymi pomocnikami, czyli Wójtem Gminy Czarny Bór Panem Adamem Góreckim, Z-cą Wójta Panią Renatą Chruszcz, radnymi: Sylwestrą Wawrzyniak, Krystyną Stawiarską, Marzeną Łatką, Dariuszem Malinowskim, Tomaszem Koskiem oraz Dyrektorkami Szkoły Podstawowej w Czarnym Borze obdarowali dzieci pięknymi paczkami.
Święty Mikołaj wyjeżdżając nakazał pracownikom Centrum Kultury w Czarnym Borze serdecznie podziękować od niego czarnoborskim przedsiębiorstwom, które jak podkreślił bardzo mu pomogły w przygotowaniu paczek dla dzieci oraz zafundowały przelot saniami, bo jak wszyscy wiemy utrzymanie reniferów staje się coraz to droższe. Zatem podziękowania dla:

·         Mineral Sp. z o.o., 

·         Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Drewnex,

·         Zakładowi Gastronomicznemu „Stołówka” Elżbieta Makuch,

·         Firmie „Transport i Usługi Leśne Krzysztof Rzeszutek”

·         Tartakowi Pana Zbigniewa Filipa.

Nie możemy zapomnieć również o podziękowaniach dla Szkoły Podstawowej w Czarnym Borze oraz Gimnazjum w Czarnym Borze, które pomogły w przygotowaniu balu. 

Animacją balu zajęła się firma „Vesna” z Jeleniej Góry

 

Komentowanie jest wyłączone