ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z OLGĄ RUDNICKĄ

Zapraszamy na spotkanie z Olgą Rudnicką – autorką powieści komediowo-obyczajowych z wątkiem kryminalnym, które zachwycają i bawią ogromne rzesze czytelników.

Olga Rudnicka urodzona (1988) w Śremie koło Poznania; nowy talent  w literaturze kobiecej; absolwentka Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; opiekunka społeczna w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie. Autorka 21 powieści, w pracy literackiej wykorzystuje wiedzę o codziennym życiu, przeżytą, zasłyszaną i zaobserwowaną. Jest osobą obdarzoną zmysłem obserwacji i wnikliwością, sarkastycznym poczuciem humoru oraz ironicznym spojrzeniem na realia współczesnego świata. Jej osobiste zainteresowania poza literaturą oscylują wokół koni i muzyki. Kocha czarne rytmy, taniec oraz scrabble.

Wśród jej najbardziej znanych powieści są : „Życie na wynos”, „Czy ten rudy kot to pies?”, „Zacisze13″,” Natalii 5″ , „Granat poproszę”, ” Cichy wielbiciel”.

W czasie spotkania obowiązują środki ostrożności: odstępy pomiędzy uczestnikami, maseczki na twarzy, rękawiczki oraz dezynfekcja rąk.

Ilość miejsc ograniczona !!!!

Spotkanie autorskie z pisarką Olgą Rudnicką, w piątek, 23 paxdziernika 2020 r. o godz. 16.00 w Bobliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borzea

 

 

Komentowanie jest wyłączone