KONKURS ” W SIECI JANA PAWŁA II” ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs plastyczny i literacki ” W sieci Jana Pawła II” był integralną częścią projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromnymi talentami plastycznymi i literackimi, dlatego podjęcie decyzji co do laureatów było nie lada wyzwaniem. I tak w konkursie plastycznym w kategorii wiekowej „6-10 lat”, jury w składzie: Anna Wiśniewska, Zdzisław Szpak oraz Tadeusz Biliński, wyłonili następujących zwycięzców:

miejsce I – Oliwia Michalak,

miejsce II ex aequo – Katarzyna Filip oraz Mateusz Gryka,

miejsce III – Julia Kapuła.

W kategorii wiekowej „11-15 lat” miejsca zdobyli:

miejsce I – Mateusz Karpowicz,

miejsce II – Sebastian Policht,

miejsce III – Adam Bugajski.

W konkursie literackim skierowanym do młodzieży oraz dorosłych jury również miało ciężki orzech do zgryzienia… Dr Monika Bisek-Grąz, Barbara Stobiecka oraz dr Tomasz Smeilis wyłonili następujących laureatów:

w kategorii „do 18 lat”:

miejsce I – Hanna Romanik,

miejsce II – Marzena Kołota,

miejsce III ex aequo – Martyna Hyży oraz Jakub Florian,

natomiast w kategorii „powyżej 18 lat” miejsca zdobyły Panie:

miejsce I – Teresa Żuber

miejsce II – Katarzyna Bugajska.

Mimo spotkania w kameralnym gronie oraz obowiązujących obostrzeniach, maseczki na twarzach nie ukryły uśmiechów i radości naszych zwycięzców. Serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom, którzy okazali zainteresowanie naszym konkursem, poświęcili swój czas oraz przelali swoje talenty na powstałe prace o Janie Pawle II – bardzo, baaaaaardzo dziękujemy.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich prac na naszej stronie internetowej w zakładce W SIECI JANA PAWŁA II.

Laureat konkursu plasycznegoI miejsca w kat. 11-15 lat  Laureatka I miejsca w kategorii dorośli