ZAPRASZAMY NA KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW.

1Centrum Kultury w Czarnym Borze zaprasza wszystkich chętnych na Karnawałowy Bal Przebierańców, który odbędzie się 1 lutego 2014r. od godz. 20.00 w sali widowiskowej w Witkowie 13.

Zapewniamy: 2 ciepłe posiłki, 2 przystawki, kawę, herbatę. Można zabrać ze sobą swoje jedzenie. Alkohol i napoje we własnym zakresie.

Cena biletu – 60 zł od osoby

Zapisywać można się w świetlicach wiejskich w każdej miejscowości gminy Czarny Bór od wtorku do piątku w godz. 15.00 – 19.00, lub w Centrum Kultury w Czarnym Borze od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 – 15.00 pod numerem tel. 748479618.

Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów oraz kotylionów (podczas balu) w całości zostaną przeznaczone  na wycieczkę dla dzieci ze świetlic wiejskich.