Edyta Jungowska w czarnoborskiej Bibliotece

Czy wiecie dlaczego Pipi Lansztrung nosiła za duże buty? Chcielibyście spotkać się ze znaną i lubianą aktorką? A może ciekawi jesteście jak brzmi cisza? Jeśli tak, to już 13 lipca zapraszamy do czarnoborskiej biblioteki!
Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty z Edytą Jungowską. Znana i lubiana aktorka, a także lektorka audibooków zabierze dzieci w zaczarowany świat książek Astrid Lindgren, w którym spotkać można się z Lottą z ulicy Awanturników, Emilem ze Smalandii, czy rudowłosą Pippi, między czytanymi fragmentami dzieci będą miały okazję wcielić się w rolę różnego rodzaju żyjątek, a nawet spróbują usłyszeć ciszę…

Warsztaty z Edytą Jungowską realizowane są w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Projekt pt. „Kto, ja? Ja nie napiszę książki?” zakłada moc atrakcji dla małych i dużych czytelników m.in. warsztaty pisania książki, warsztaty kolażowej ilustracji, spotkania autorskie, konkursy literackie, czy interaktywna mapa odkryć polskich podróżników. A wszystko to inspirowane podróżami Pawła Edmunda Strzeleckiego – wybitnego polskiego odkrywcy, podróżnika i filantropa.
A do świata najbardziej znanej dziecięcej podróżniczki – Pipi Lansztrung zabierze wszystkich Edyta Jungowska.

Zapraszamy do B+CK już 13 lipca o godz. 11:30