dzień dziecka w gminie czarny bór!!

HAAAAALO‼‼ Czy są tu jacyś miłośnicy dobrej zabawy❓
Już tylko 6…5…4…3…2…1… tyle dni dzieli nas od wielkiej, kolorowej, odjazdowej imprezy dla naszych najmłodszych mieszkańców Gminy🎉🎊🎈 Czy jesteście gotowi na odjazdową Fabrykę Kreatywnej Zabawy❓ Oooooj będzie się działo…  A to za sprawą m.in. partnera strategicznego tego wydarzenia, którym jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” 💪🤩
Wesołe Miasteczko Rozryvkoland czyli karuzelowy zawrót głowy🎡🎠🙃, dmuchańce-skakańce, „balonowa” piłka nożna⚽, strzelanie z łuku🏹🎯, wygibasy z animatorami🤸‍♂️🤸‍♀️,malowanie buziek👦👩, słodkości🍦🍬🍭 i co tam jeszcze duszyczka zapragnie😉😁.

‼UWAGA‼
Dzieci z Gminy Czarny Bór z atrakcji na imprezie (5 wybranych + lód + soczek) korzystają bezpłatnie na podstawie opasek, wydawanych wcześniej w GZS-P oraz w B+CK.
Dzieci spoza Gminy Czarny Bór – koszt opaski 20 zł (opaski dostępne do wyczerpania zapasów, również w dniu imprezy).

Organizatorzy:
👉Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze
👉GZSP w Czarnym Borze

Za wsparcie dziękujemy również:
👉Bank Spółdzielczy z Kamiennej Góry
👉Sanikom Lubawka
👉DEX Trans Piotrowscy
👉Damian Romanik
👉OSP Grzędy
👉Przewodnicząca Rady oraz Radni Gminy Czarny Bór
👉Sołectwo Grzędy i Grzędy Górne

Serdecznie zapraszamy‼🤩🎉🎈