Zapraszamy na wakacje z Centrum Kultury w Czarnym Borze.

Centrum Kultury w Czarnym Borze, jak co roku na okres wakacji  dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Czarny Bór, nie wyjeżdżających w lipcu i sierpniu na letni wypoczynek przygotowało bogatą ofertę wakacyjną.  Zajęcia w świetlicach odbywać się będą pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do godz. 14.00. Natomiast w świetlicy w Czarnym Borze w związku z wielkim zainteresowaniem dzieci i młodzieży ofertą wakacyjną, zajęcia odbywać się będą w dwóch turach – ranne i popołudniowe.  Pierwsza tura od godz. 9.00 do godz. 13.00, a druga od godz. 13.00 do godz. 17.00. Oferta wakacyjna skierowana jest do dzieci w wieku od lat siedmiu. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się na zajęcia wakacyjne u świetliczanek w poszczególnych sołectwach. Zapewniamy wspaniałą zabawę z mnóstwem atrakcji.

Oferta na lipiec

Oferta na sierpień