Zapraszamy do Biblioteki na spotkania z pisarzami

spotkanie autorskie dorśli spotkanie autorskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Czarnym Borze zaprasza na spotkania z autorami wspaniałych książek, które odbędą się w naszej bibliotece w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich:
Zapraszamy młodzież na spotkanie z Anną Zgierun-Łaciną, autorką min. “Czynnika miłości” i “Kradzionych róż” oraz z Beatą Andrzejczuk, autorką “Pamiętnika nastolatki”, dorosłych czytelników zapraszamy gorąco  na spotkania z Nike Faridą (autorka libijskiej trylogii “Róża pustyni”), Magdaleną Kawką (autorka min. serii “Kobiety lubią dobre książki”), oraz z Robertem Ziółkowskim – autorem powieści kryminalnych (min. “Łowcy głów”).
Harmonogram spotkań:
21 kwietnia 2015 r. o godz. 17.00 – spotkanie z Nike Faridą