XII Gminny dzień kobiet już za nami!

Jak co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Wójt Gmina Czarny Bór – Adam Górecki zaprosił Panie do wspólnego świętowania.
No, a takie świętowanie to chyba lubi każda z Pań. O czym świadczy choćby fakt, że bilety na uroczystość rozeszły się w mig, niczym świeże bułeczki. Były muzyczne przeboje, słodki poczęstunek i gromkie 100 lat. Były też serdeczne życzenia i kwiaty, którymi Panie obdarowywał Wójt Adam Górecki oraz Grzegorz Macko – Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego w asyście uczniów GZS-P.
Specjalnie dla Płci Pięknej wystąpił też zespół S.O.S ABBA COVER SHOV. Na sali widowiskowej B+CK wybrzmiały największe hity ABBY. Energia wokalistów oraz legendarne przeboje do czerwoności rozgrzały widownię (wypełnioną po brzegi), sprawiły też, że publiczność nie była w stanie powstrzymać się od tanecznych podrygów.
Przyznacie drogie Panie, że w takim centrum uwagi mogłybyśmy być codziennie? Tylko co na to Panowie…
 
Wójt Gminy-Adam Górecki z Wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego - Grzegorzem MackoZespół S.O.S ABBA COVER SHOV na scenie w B+CK z okazji Dnia KobietPanie tańczące podczas koncertu z okazji Dnia KobietWicemarszałek Województwa Dolnośląskiego wręcza kwiaty Pani Przewodniczącej Rady Powiatu WałbrzyskiegoUczniowie GZSP wręczają kwiaty PaniomZaproszone Panie przy poczęstunku z okazji Dnia KobietZaproszone Panie przy poczęstunku z okazji Dnia KobietPrzedstawiciele instytucji gminnych, Wójt Gminy, zaproszeni goście oraz pracownicy B+CK z zespołem S.O.S ABBA COVER SHOVPracownicy B+CK z zespołem S.O.S ABBA COVER SHOV

Komentowanie jest wyłączone