WOŚP W GMINIE CZARNY BÓR

Już 12 stycznia 2020 r. Gmina Czarny Bór, po raz kolejny zagra w największej Orkiestrze świata – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy! Wolontariuszy WOŚP od samego rana spotkać będzie można w Borównie, Czarnym Borze, Grzędach, Jaczkowie i Witkowie, organizatorzy mają nadzieję, że mieszkańcy Gminy Czarny Bór wykażą się gorącym sercem i hojnością. Tym bardziej że WOŚP-owych atrakcji nie zabraknie.

W godz. od 16:00 do 20:00 organizator – Biblioteka + Centrum Kultury zaprasza na rodzinną, charytatywną imprezę, która odbędzie się w Hali Sportowej Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze. Będzie magicznie i z dużą dozą poczucia humoru. Wystąpią najbardziej wyczekiwani i oklaskiwani młodzi artyści – Przedszkolaki Gminy Czarny Bór oraz miejscowi uczniowie. O dobry nastrój i śmiech do rozpuku zadba niekwestionowana gwiazda polskich scen kabaretowych JAREK MAREK SOBAŃSKI (Kabaret Słuchajcie, Zachodni), który brawurowo poprowadzi WOŚP’owe licytacje. A wśród najcenniejszych licytacyjnych fantów:

– złote serce z grawerką (pracownia jubilerska Wiesława Cozaca),

– weekendowe pobyty na morzem i w górach (DUOTRAVEL),

– zaproszenia na musical METRO w Hali Stulecia we Wrocławiu (Agencja 2Point Piotr Jeziorski),

– zaproszenia na spektakle teatralne (Teatr Capitol i Teatr Polski we Wrocławiu, Teatr Norwida w Jeleniej Górze),

– przelot nad Gminą Czarny Bór ultralekkim samolotem STING S 4 (Stefan Dynerowicz),

– Voucher na 5 miesięczny kurs języka angielskiego dla dzieci metodą Teddy Eddie (Centrum Językowo-Edukacyjne Enghous),

– dwa pierwsze egzemplarze biathlonowych krasnali – symbolu nartorolkostrady (Stowarzyszenie Atrakcyjni),

– romantyczna kolacja (Dwór Liczyrzepy w Karpaczu),

– vouchery do SPA i na Basen (Hotel Piotr, Restauracja Magdalenka),

– Voucher na aranżację oraz wykonanie ogrodu/ prace ogrodnicze (Instytut Zieleni)

– Voucher na makijaż okazjonalny (Pro Academy school of makeup),
– Voucher na masaż klasyczny (Projekt Masaż&SPA),
– Vouchery na usługę animacyjną (KAROLANDIA),
– Voucher na tort okolicznościowy (Cukiernia Oleńka),

– bransoletka męska AZTORIN oraz obraz olej na płótnie (Krzysztof Skibski)
– obrazy Zdzisława Szpaka, Mirosława Ogińskiego,

a także unikatowe gadżety sportowe, gadżety WOŚP, i wiele, wiele innych.

A do tego… Uwaga!!! POKAZ MAGII I ILUZJI w wykonaniu jednego z czołowych polskich iluzjonistów MAGIKA MARKUSA (Krzysztof Markus Markiewicz), który zaprezentuje się wraz ze swoją cudowną, lewitującą asystentką – Aleksandrą Sierant.(Magik Markus jest oficjalnie jedynym na świecie Biegłym Sądowym Ekspertem w Dziedzinie Sztuk Iluzji.)

Do tego stoiska sołeckie z pysznościami, loteria, stoisko z atrakcjami biathlonowymi, a o godz. 20:00 Światełko do Nieba. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Wszystkich, którzy chcą grać dla WOŚP w Gminie Czarny Bór zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie oraz do współpracy i kontaktu z czarnoborskim Sztabem.

Biblioteka + Centrum Kultury, ul. Sportowa 43 Czarny Bór, Tel. 74 84 50 242, 730 820 033.