Gminny Dzień Dziecka 2021 za nami!

W tym roku pikniki z okazji dziecięcego święta odbyły jednocześnie we wszystkich
5 sołectwach Gminy Czarny Bór. Zamiast jednej dużej imprezy było więc pięć mniejszych, ale równie udanych, pełnych dobrego humoru, słodyczy i doskonałej zabawy.

Wspólne świętowanie rozpoczęło się od wystrzałowego konfetti i życzeń, które najmłodszym złożył Wójt Adam Górecki. Nie zbrakło pięknej pogody i atrakcji najmłodszych, chętnych do zabawy więc nie brakowało ani w Czarnym Borze, ani w Grzędach, Borównie, Jaczkowie, czy Witkowie.

Wszędzie były lody, mnóstwo słodyczy, bańki mydlane, wesoła zabawa z animatorami i moc konkurencji przygotowanych przez niezawodnych druhów z OSP: Borówno, Czarny Bór, Grzędy, Jaczków i Witków.

Na każdym z pikników współorganizujące imprezę rady sołeckie prześcigały się w pomysłach  by dodatkowo urozmaicić swój piknik i sprawić przyjemność najmłodszym mieszkańcom gminy.

Organizatorzy Gminnych Obchodów Dnia Dziecka (Wójt Gminy Czarny Bór, Rady Sołeckie i Biblioteka + Centrum Kultury) serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w realizacji 5 kolorowych, pełnych zabawy pikników.

 

Osoby otwierające piknik  z okazji Dnia Dziecka 2021Pani z dziećmi prowadząca warsztaty na |Dniu DzieckaDziecko leje wodę z węża strażackiegoDzieci bawiące się w basenie z kulkamiPrzedstawiciele Rady Sołeckiej w Czarnym Borze na stoisku z okazji Dnia DzieckaGrupa dzieci bawiąca się na Dniu DzieckaPani malująca buźkę dziecka Strażacy oblewają dzieci wodą z wozu strażackiegoDzieci strzelające do celu na Dniu Dziecka w WitkowieDziewczynka robiąca eksperymenty chemiczne na Dniu Dziecka w WitkowieDzieci na quadzie strażackimGrupa dzieci biorąca udział w warsztatach  plastycznychOrganizatorzy pikniku z okazji Dnia Dziecka w GrzędachDzieci biorące udział w zabawie strażackiejGrupa dzieci z Grząd z wielką maskotką MinionkaGóralska Kapela Janicki na dniu dziecka w BorównieDziecko z wężem strażackimDzieci z maskotką MinionkaAnimatorzy zabawiają dzieciAnimatorzy i dzieci robiące wielkie bańki mydlaneStrażacy oblewają wodą dzieci z wozu strażackiego na dniu dziecka w JaczkowieDzieci oglądają wóz strażacki w JaczkowieStoisko sołeckie w JaczkowieDzieci bawiące się na pikniku z okazji dnia dziecka w Jaczkowie

Komentowanie jest wyłączone