Warsztaty pisania książki z Robertem Maciągiem

🏛📚Literackie szaleństwo w Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze.👏

‼️Ogłaszamy nowego idola młodzieży i seniorów. Bezkonkurencyjnie zostaje nim…. Robb Maciąg, który w fantastyczny, pełen energii i ciekawych historii sposób poprowadził warsztaty pisania książki. Autor książek o podróżach i bajki o smoku, nauczyciel, podróżnik i fotograf przygotowywał uczestników warsztatów do stworzenia książki🥰.
Zachęcał więc:
– duuuużo czytaj,
– pomyśl o historii,
– pomyśl o tym dla kogo piszesz i po co piszesz,
– stwórz mapę swojej książki i …
do roboty.
Pamiętaj ‼️: „dobrym wstępem zatrzymaj czytelnika”. Wprawdzie „to co się łatwo czyta, trudno się pisało”. Jednak trud pisania nie przeraził uczestników warsztatów (wręcz zachęcił) i teraz gmina ludzi z pasją staje si również gminą ludzi piszących.✍️
Dwa spotkania dla młodzieży i seniorów Robb Maciąg poprowadził aby przygotować świeżych pisarzy do udziału w konkursie realizowanym w ramach zadania pt. Kto ja? Ja nie napisze książki?, organizowanym przez Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze.
KONKURS, KONKURS, KONKURS
Przypominamy, że trwa konkurs literacko-plastyczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych na stworzenie książki pełnej przygód, bajki lub relacji z podróży. Chcesz spróbować swoich sił w tworzeniu książki? Jeżeli tak, to konkurs pt. Kto, ja? Ja nie napisze książki?, jest właśnie dla Ciebie. Przygotowaliśmy ciekawe nagrody. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne na stronie https://ck.czarny-bor.pl lub w B+CK ul. Sportowa 43, Czarny Bór.
Konkurs realizowany jest w ramach zadania pt. Kto ja? Ja nie napisze książki? Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.