Dzień Seniora w Gminie Czarny Bór za nami!

Sentymentalna, muzyczna podróż w lata 20-te i 30-te XX wieku, znany i lubiany artysta i jego rodzinny album w kolorze sepii…,, a wszystko to 20 października w Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze z okazji Gminnych Obchodów Dnia Seniora!
Tradycyjnie, toast za zdrowie Seniorów wzniósł Wójt Gminy Czarny Bór- Adam Górecki. Były gratulacje, życzenia wielu lat pełnych pasji w zdrowiu, radości i otoczeniu najbliższych, a do tego gromkie 100 lat, słodki poczęstunek oraz muzyczno-teatralna uczta, którą Seniorom zaserwował Kacper Kuszewski w recitalu „Album Rodzinny”.
Kacper Kuszewski znany do tej pory szerszej publiczności jako aktor serialowy i uczestnik programów telewizyjnych, w Gmina Czarny Bór pokazał się jako doskonały wokalista, pełen ciepła i poczucia humoru. Jego „Album rodzinny” był nie tylko recitalem, ale wręcz spektaklem muzycznym, w którym piosenki przeplatały się z historiami rodzinnymi, fragmentami z pamiętników i… listów miłosnych przodków aktora. Nie zabrakło zabawnych anegdot inspirowanych starymi zdjęciami. Fotografie, a w zasadzie osoby, które na nich uwieczniono, stały się inspiracją do powstania tekstów piosenek stylizowanych na lata 20-te i 30-te ubiegłego wieku. a wszystko to okraszone doskonałym akompaniamentem pianisty (a jednocześnie autora muzyki) Tomasza Krezymona oraz projekcjami Mirosława Sikory.
Występ Kacpra Kuszewskiego na scenie B+CK w Czarnym Borze
Występ Kacpra Kuszewskiego na scenie B+CK w Czarnym BorzeWystęp Kacpra Kuszewskiego na scenie B+CK w Czarnym Borze
Występ Kacpra Kuszewskiego na scenie B+CK w Czarnym Borze
Widownia na Dniu Seniora w Czarnym Borze