SŁOŃCE ZAŚWIECIŁO DLA DZIECI W CZARNYM BORZE

IMG_9528

IV Gminny Festyn z okazji Dnia Dziecka za nami!! Pogoda dopisała, dzieci również -na festynie bawiło się ich kilkaset. Do dyspozycji milusińskich była cała masa atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, euro-bungee, place zabaw i trampolina. Wspaniałą atrakcją była zagroda ze zwierzątkami – owce, cielaczki i kucyk. Na scenie zabawę prowadziła grupa animatorów, był koncert piosenki dziecięcej i zabawy z kuglarstwem. Animatorki z naszego Centrum Kultury malowały dzieciom twarze i prowadziły animacje dla najmłodszych uczestników. Odbył się też pokaz dzieci z klubu Taekwondo. Jak zawsze byli z nami strażacy z Gminnej OSP. Dzieci z Gminy otrzymały też słodki upominek od wójta Adama Góreckiego – pyszne lody.

Wójt Gminy i dyrektor Centrum Kultury dziękują osobom i podmiotom, które wsparły organizację imprezy: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Czarnym Borze, Społeczny Instytut Wydawniczy “Znak” Sp. z o.o., Zbigniew Filip – Tartak Borówno, Sylwestra Wawrzyniak, Sklep Empik w Szczawnie Zdroju, Gminny Zespół Szkolno -Przedszkolny w Czarnym Borze, strażacy z OSP oraz Klub Sportowy Kobra sekcja Taekwon-Do za wspaniały pokaz sportowy.