Nasza Biblioteka działa w sieci

W dobie pandemii koronawirusa Biblioteka+Centrum Kultury w Czarnym Borze jak inne instytucje pozostaje zamknięta dla odwiedzających. Swoją działalność z powodzeniem przeniosła jednak do sieci.

W ramach autorskiego cyklu „W piżamie ale z kulturą”, za pośrednictwem mediów społecznościowych, pracownicy B+CK zachęcają do pozostania w domu i bycia kreatywnym. Na fanpage biblioteki codziennie znaleźć można ciekawe propozycje jak twórczo spędzić czas kwarantanny. Nie brakuje tu filmów promujących aktywność kulturalną i fizyczną (stacjonarną oczywiście), instruktaży jak zrobić „coś z niczego”, propozycji działań plastycznych czy wirtualnych spotkań z pracownikami np. przy okazji czytania fragmentów ciekawych lektur.

W piżamie ale z kulturą” to pomysł naszego Centrum na działalność instytucji kultury w czasach koronawirusa. Nagrywamy filmiki, piszemy projekty, a szycie maseczek tak potrzebnych w tym trudnym czasie łączymy z kreatywna zabawą;)

Zaglądajcie na naszego fanpage: https://www.facebook.com/Biblioteka-Centrum-Kultury-w-Czarnym-Borze-1484020055143130/