Musical „Marylin w krainie czarów”

IMG_5291

W piątek w Centrum Biblioteczno – Kulturalnym w Czarnym Borze odbył sie pokaz musicalu „Marylin w krainie Czarów” w wykonaniu amatorskiej grupy teatralnej „Jestem, Hej”, działającej przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Sztuka przedstawia losy tytułowej Marylin, która nie radzi sobie z problemami współczesnego świata, dlatego pewnego dnia przenosi się do zaczarowanej krainy, do której trafiają ludzie także borykający się z życiowymi problemami. Poznaje tam nowych przyjaciół, a także zakochuje się  z wzajemnością. Musi wrócić do normalnego życia, aby załatwić swoje sprawy….

Musical miał pełną widownię, w tym sporą grupę stanowili młodzi mieszkańcy naszej gminy, którzy zaangażowali się bardzo we wsparcie chorego kolegi, na rzecz którego po przedstawieniu prowadzona była zbiórka pieniędzy na pomoc w dalszym leczeniu ciężko chorego Kamila.