Drugi tydzień ferii za nami

W drugim tygodniu ferii zimowych dla dzieci i młodzieży Centrum Kultury przygotowało również ciekawą i pełną atrakcji ofertę zajęć. Zorganizowano wyjazd do kina Cinema City na film pt.: „Ralph Demolka 3D”, oraz zorganizowano wyjazd do kręgielni. Poza tym w świetlicach dzieci mogły codziennie uczestniczyć w ciekawych zajęciach min. muzycznych, plastycznych, a także w zajęciach kulinarnych pod hasłem „Zdrowo i kolorowo”, podczas których dzieci mogły wykazać się swoimi zdolnościami kulinarnymi. Dla uczestników zajęć przygotowano również zabawy w plenerze, a także dzień pełen gier. Na zakończenie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży zorganizowano w Ośrodku Kultury w Witkowie Zabawę Karnawałową pod hasłem „W Świecie Bajek”. W zabawie wzięły udział wszystkie dzieci i młodzież ze wszystkich sołectw,  którzy uczestniczyli w zajęciach świetlicowych. Uczestnicy zabawy byli poprzebierani w przepiękne stroje. Tegoroczne ferie zimowe na pewno dla wszystkich dzieci, które skorzystały z bogatej oferty zajęć, zaoferowanej przez Centrum Kultury na pewno długo pozostaną w pamięci.

Fotorelacja z drugiego tygodnia ferii zimowych.