gminne obchody dnia seniora 2022

22 października Wójt Gminy Czarny Bór – Adam Górecki oraz Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze zapraszają na Gminne Obchody Dnia Seniora.

Z okazji Święta Seniorów, w czarnoborskim Centrum Kultury wystąpi Jacek Borkowski -znany i lubiany aktor oraz wokalista. Artysta zaprezentuje się w recitalu pt. „Żyłem jak chciałem”.

Jacek Borkowski to artysta polskiej sceny teatralnej, aktor filmowy, telewizyjny i dubbingowy, piosenkarz oraz konferansjer. Emanuje naturalnym ciepłem, humorem i wdziękiem dzięki czemu potrafi utrzymać wyjątkowy i bezpośredni kontakt z publicznością. Aktor od wielu lat prezentuje piosenki zarówno w języku polskim jak i największych światowych wokalistów. Najlepiej czuje się w repertuarze Franka Sinatry, Charleza Aznawoura, Gilberta Becaud, Batty Manilowa, Nat King Cola czy Aleksandra Żabczyńskiego.

Między piosenkami można też spodziewać się nuty kabaretowej.

Bilety do nabycia w B+CK. Szczegóły na plakacie.

Plakat na Gminne obchody Dnia Seniora 2022