Joanna Jax w B+CK

Co inspiruje Joannę Jax? Jakie ma pasje? Jak została pisarką? Jak wydać pierwszą książkę oraz czy da się „żyć” z pisania?

Na te i wiele innych pytań 13 maja br. odpowiadała czytelnikom naszej biblioteki autorka bestsellerów historyczno-obyczajowych.

Joanna Jax zadebiutowała w 2014 r. „Dziedzictwem von Becków”, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Miłośnicy jej twórczości entuzjastycznie przyjęli też jej kolejne książki „Syna zakonnicy”, cykl powieściowy „Zemsta i przebaczenie”.
A powieściami: „Długa droga do domu”, „Piętno von Becków”, „Prawda zapisana w popiołach”, czy „Córka fałszerza” po prostu skradła serca czytelniczek w całej Polsce.

Możliwość poznania Joanny Jax, to była nie lada gratka dla naszych czytelników gdyż książki tej właśnie pisarki należą do najczęściej wypożyczanych w czarnoborskiej książnicy..

Spotkanie było niepowtarzalną okazją do rozmowy o książkach, o inspiracji historią, zwłaszcza pierwszą połową XX wieku, o warsztacie pisarskim oraz o tym na czym polega drobiazgowy pisarski research.

Serdecznie dziękujemy Pisarce za spotkanie, cudowny kontakt z czytelnikami i z niecierpliwością czekamy na kolejne pasjonujące historie.

Spotkanie autorskie dofinansowano w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki 2023.

Komentowanie jest wyłączone