Gminne spotkanie z Mikołajem za nami

6 grudnia to dzień, na który przez cały rok z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Mikołaj, prezenty, pięknie ustrojona choinka to jest właśnie to co wywołuje uśmiech na twarzy każdego malucha i przywołuje świąteczny nastrój.

Nie inaczej było podczas tegorocznego spotkania z Mikołajem. 6 grudnia w Gminie Czarny Bór był absolutnie wyjątkowym dniem. Na Skwerze Olimpijczyka, w oczekiwaniu na Mikołaja pojawiło się mnóstwo najmłodszych mieszkańców gminy. Były setki upominków, pląsy ze Śnieżynką z Karolandii, Mikołaj na specjalnej świątecznej bryczce oraz uroczyste zapalenie lampek na choince.

Tradycyjnie już sygnał do odpalenia lampek, a tym samym rozpoczęcia świątecznego okresu dali: Wójt Gminy Czarny Bór – Adam Górecki, Przewodnicząca Rady Gminy – Marzena Łatka oraz Dyrektor B+CK – Katarzyna Bernaś. W tym wyjątkowym dniu Mikołaj miał też niezwykłych pomocników – w postaci Wójta, jego Zastępczyni, gminnych Radnych, Pań Sołtysek: Witkowa i Grząd oraz niezawodnej ekipy z B+CK.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Damiana Romanika, który w tym odświętnym dniu użyczył Mikołajowi wyjątkowej bryczki.

Zdjęcia: Piotr Filip oraz B+CK

 

Komentowanie jest wyłączone