DZIEŃ SENIORA – KONCERT ANDRZEJA RYBIŃSKIEGO

20 października obchodzony jest Europejski Dzień Seniora. To świetna okazja, by przypomnieć o tym, jak bardzo potrzebne społeczeństwu są starsze osoby.

Osoby starsze są w społeczeństwie niezwykle ważne – to one przekazują młodszym pokoleniom swoją mądrość, a ukochana babcia czy dziadek to dla wnucząt najlepszy przyjaciel i nauczyciel. Jest to naprawdę liczna grupa społeczna – szacuje się, że na świecie żyje aktualnie około 600 mln osób, które przekroczyły już 60 rok życia.
Często jednak zmagają się z różnymi trudnościami – zdrowotnymi, czasami nawet z wykluczeniem w społeczeństwie, za którym niekiedy „nie nadążają”.

Warto wiedzieć, że w naszej gminie organizowany jest dzień seniora, który w tym roku przypada na 21 października. B+CK w Czarnym Borze zaprosiło na te okazje niezwykłego gościa – Andrzeja Rybińskiego by seniorzy mogli świętować i powrócić do czasów swojej młodości. Uroczystość rozpoczął wójt gminy- Adam Górecki wraz z Panią dyrektor – Renatą Chruszcz  witając przybyłych gości.
 Artysta rozpoczął koncert o godzinie 17:00 jednym ze swoich największych przebojów „Nie liczę godzin i lat”, w połowie koncertu zaśpiewał hit Chubby Checker’a „Let’s Twist Agine” czym porwał wszystkich zebranych do tańca. Wykonawca ujął wszystkich swoją otwartością. Każdy z widzów mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać autograf od Pana Andrzeja Rybińskiego.

Po koncercie seniorzy zostali zaproszeni na poczęstunek i ku ich zaskoczeniu otrzymali od DoppelHerz drobne upominki w postaci suplementów diety, witamin i minerałów przeznaczonych dla osób starszych.

Komentowanie jest wyłączone