Dzień Rodziny w Witkowie

Rodzina to miejsce, w którym odnajdziesz uściski i pocałunki, podobnie jak odpowiedzi na wszelkie pytania. Rodzina to ogień, w którym kute są nasze wartości i gdzie krystalizuje się nasze spojrzenie na świat. Ogarnięta jest zapachami niesamowitych rzeczy, wszystkich spraw które znamy, ale których nie potrafimy opisać słowami. To właśnie nasza rodzina jest powiernikiem naszych największych sekretów, najgłębszych zmartwień i najszerszych uśmiechów. Niektóre rzeczy pękają i niszczeją, ale rodzina zawsze będzie naszym początkiem i końcem.

24 maja 2018r. o godz. 16.00 na boisku szkolnym w Witkowie odbyły się po raz pierwszy uroczyste obchody Dnia Rodziny. Dzień ten był okazją do wspólnego świętowania w gronie najbliższych. Wszystkich przybyłych gości powitały Dyrektor Biblioteki + Centrum w Czarnym Borze Pani Renata Chruszcz oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze Pani Anna Dziewit.

W części artystycznej wystąpiły uczniowie ze wszystkich klas szkoły filialnej w Witkowie. Dzieci dostarczyły swoim najbliższym wiele wspaniałych emocji prezentując się w tańcu, śpiewie i recytacji.

Na koniec Wójt Gminy Czarny Bór Adam Górecki złożył wszystkim mamusiom i tatusiom życzenia z okazji ich święta. Następnie wręczył dzieciom lody.  

A już dziś zapraszamy na uroczyste obchody Dnia Rodziny w B+CK w Czarnym Borze na godz. 17.00.  

Komentowanie jest wyłączone