DZIEŃ RODZINY W CZARNYM BORZE

Rodzina to największy skarb. To właśnie rodzina stanowi o naszym miejscu na ziemi. Rodzina to dom i spokojny zakątek, w którym możemy szukać wytchnienia. Jest ona niczym ta ręka, która ociera łzy i pieści nasza zranioną duszę. To nieuchwytna wartość, która wciąga nas i pokazuje zapach dzieciństwa, dorastania oraz podsumowuje nasze życiowe lekcje. Jedną z największych rodzinnych wartości jest bezwarunkowa miłość i przywiązanie. To łagodny świat pełen uścisków i serc, które chcemy chronić.

Dnia 25 maja 2017 roku w Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Licznie zgromadzonych rodziców powitał Wójt Gminy Czarny Bór Pan Adam Górecki oraz Dyrektor B+CK w Czarnym Borze Pani Renata Chruszcz. Na scenie wystąpiły dzieci uczęszczające w naszej placówce na zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez Małgorzatę Noskowską. Następnie zebrani goście mogli podziwiać inscenizację w wykonaniu  przedszkolaków.  Po części artystycznej, Wójt Gminy Czarny Bór Adam Górecki złożył życzenia wszystkim rodzicom i razem z dziećmi wręczył im małe podarunki. Po części oficjalnej rodzice udali się na poczęstunek w plenerze, a dzieci w sali kinowej mogły obejrzeć przygotowaną dla nich bajkę.