Dzień Dziecka w Czarnym Borze

IMG_6973

W niedzielne popołudnie odbył się VI Gminny Festyn z okazji Dnia Dziecka. W tym roku na dzieci czekała nowa atrakcja – wspaniałe wesołe miasteczko z autodromem, karuzelami łańcuchowymi, domem strachu i diabelskim młynem. Na dzieci czekały też gry i zabawy przygotowane przez instruktorów Centrum Biblioteczno-Kulturalnego, a także uwielbiane przez dzieci malowanie twarzy oraz zagroda ze zwierzętami gospodarskimi. Dodatkowe atrakcje zapewnili harcerze z Czarnoborskiej Drużyny Harcerskiej „Czarnóżki z Boru” oraz biathloniści z klubu UKN „Melfir” w Czarnym Borze. Dodatkowo każde dziecko otrzymało kupon na watę lub popcorn. Jak zawsze, dzieci mogły korzystać ze wszystkich atrakcji bezpłatnie dzięki wparciu finansowemu imprezy ze strony Gminy Czarny Bór, Centrum Biblioteczno-Kulturalnego oraz Sponsorów: WSSE „Invest-Park” Sp. z o.o., Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o.o., Tartak Borówno Zbigniew Filip, Usługi Leśne Andrzej Śpiewak, PHU „Danex” Danuta Kazimierczak, FHU „Bud-Pasz” Export-Import Leszek Kazimierczak. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy.

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo w zakładce Fotogaleria.