DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I PRACOWNIKA KULTURY

Dzień Bibliotekarza i Pracownika Kultury w Czarnym Borze to jedno z nielicznych świąt, kiedy to pracownicy kultury i bibliotekarze mogą usiąść jako goście. W tym roku nasze święto miało niezwykły charakter. Zaprezentowano przegląd imprez jakie były organizowane przez B+CK w minionym roku, pokazano krótkie filmiki z zajęć prowadzonych w B+CK, rozdano nagrody dla pracowników oraz podziękowania dla osób współpracujących z B+CK w Czarnym Borze. Wójt Gminy Czarny Bór – Adam Górecki podziękował pracownikom oraz Pani Dyrektor – Renacie Chruszcz za wspaniały rok składając na jej ręce bukiet kwiatów, a pracownikom podarował czerwone róże. Na sam koniec wystąpiły znane już w Czarnym Borze – Polanickie Rusałki, które wykonały kilka układów tanecznych. Goście mogli napić się kawy i herbaty oraz uraczyć podniebienie kawałkiem słodkiego ciasta.