LEGIMI – NOWA OFERTA NASZEJ BIBLIOTEKI w Twoim smartfonie

W pociągu, na rybach, w parku, albo nie wychodząc z domu, czytacie gdzie chcecie, co chcecie, na własnym smartfonie, do tego bez opłat i z poszanowaniem praw autorskich! Warunek jest jeden, jesteście czytelnikami Biblioteki + Centrum Kultury w Czarnym Borze, która od stycznia br. oferuje dostęp do szerokiej bazy e-booków na platformie internetowej Legimi.

Legimi to nowa oferta korzystania z biblioteki – bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że czytelnicy na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu, założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku.

Dzięki Legimi czytelnicy B+CK zyskali dostęp do ponad 60 tysięcy e-bookow – nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com.

Po więcej informacji związanych z korzystaniem z Legimi, a także po tradycyjne, papierowe, książkowe nowości zapraszamy do czarnoborskiej biblioteki (Sportowa 43) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 16:00.

 

 

Komentowanie jest wyłączone