„Wiosna ach to Ty” – Koncert Kameralny

Kochani melomani, zapraszamy Was serdecznie na kolejną odsłonę Koncertu Kameralnego „Wiosna, ach to Ty…”. Na razie ta cieplejsza pora roku troszkę bawi się z nami w chowanego… więc chociaż posłuchajmy, rozmarzmy się, rozpłyńmy, przy dźwiękach wspaniałego połączenia fletu i fortepianu w wykonaniu dwójki wybitnych instrumentalistów – flecistki Ildiko Juhas, oraz znanego nam już z poprzednich koncertów fortepianisty – Piotra Łukaszczyka.
Zapowiada się prawdziwa artystyczna uczta na której nie może Was zabraknąć. Wejściówki do nabycia w B+CK – pamiętajcie – ilość miejsc ograniczona‼️