WARSZTATY WIELKANOCNE W CZARNYM BORZE I WITKOWIE

Nastała wiosna, a  wraz z nią Centrum Kultury w Czarnym Borze nie zapomniało  o miłośnikach pracy manualnej i twórczej, organizując warsztaty wielkanocne dla dorosłych i tych najmłodszych artystów.

Pod okiem instruktorów z Biblioteki + Centrum Kultury w Czarnym Borze dorośli uczestnicy warsztatów wykonywali dwa świąteczne  stroiki – jeden wiszący, a drugi w koszyku.

Natomiast najmłodsi artyści w sobotę – 30 marca – dali upust swojej kreatywności tworząc barwne stroiki w koszykach wiklinowych.

Same warsztaty, oprócz cennego doświadczenia i praktycznych umiejętności, dały uczestnikom poczucie spełnienia artystycznego. Miła atmosfera sprzyjała dodatkowo integracji mieszkańców Gminy, a wymiana doświadczeń artystycznych okazała się bezcenna.