WAKACYJNE WARSZTATY ZA NAMI

Wakacyjne warsztaty za nami
4 wspaniałe tygodnie, tony uśmiechu i mnóstwo niezwykłych wspomnień, które warto przypomnieć. 🤸‍♀️🎈🤾‍♂️😋🌷🥟🎈🎬🎥
 
Pierwsze dwa tygodnie podsumowaliśmy już w poprzednich postach zatem przypominamy co działo się w tygodniu III i IV.
W ramach zabaw w „Wakacyjnych naukowców” zamieniliśmy się w Mikołaja Kopernika, Marię Skłodowską – Curie, Tomasza Edisona i Alberta Einsteina 👨‍🔬👩‍🔬👓💡🔍Sprawdzaliśmy czy kartka utrzyma szklankę wody, czy płyta CD uniesie się nad podłogą. Lepiliśmy PIEROGI z Paniami ze Stowarzyszenia Atrakcyjni i z Grzędowiankami🥟🥟🥟 Wybraliśmy się też na wycieczkę do podziemnego królestwa Ducha Gór – Liczyrzepy w Jeleniej Górze, a z wizytą u nas zawitała Matplaneta.
A ostatni tydzień zajęć upłynął nam niczym „Hawajskie Party”🌻🌺🌼🌷🍀🌴 Jeśli Hawaje to musiały być też piękne, kolorowe łańcuchy z kwiatów, spódnice z barwnej bibuły, wakacyjne ramki wspomnień i niesamowite kartki w tropikalnym klimacie. Była też przepyszna pizza hawajska z ananasem🍕, taniec hula i LIMBOOOO🤸‍♀️
No i nie mogło zabraknąć ukochanych przez dzieci podchodów, a na wycieczkę wybraliśmy się do Ogrodu Japońskiego Siruwia – MAŁA JAPONIA w… Przesiece.
 
Podczas warsztatów wakacyjnych w B+CK realizowaliśmy też nagrania do naszego czarnoborskiego TV SHOW – Gadanie na śniadanie. Na zakończenie wakacyjnych nagrań były przepyszne lody, a każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz drobną nagrodę za udział w projekcie, który dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie XI 2020” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce.

Komentowanie jest wyłączone