VI kolejka Turnieju Piłki Halowej – 15.I.2012

Drużyny uczestniczące w rozgrywkach piłki nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór mają za sobą 6. serię spotkań.

Dwie czołowe ekipy – Domat i Orzeł Lubawka wygrały swoje mecze, a spotkanie na szczycie pomiędzy AleJazz.pl i Quinem zostało przełożone.

 
Wyniki:

Czarni Wałbrzych – Iskra Witków 4-4 (Marszałek – 2, Janiak, Misiak – B.Ogrodnik, Mastej, Mrozik, K.Ogrodnik)

Czarni zaskoczyli Iskrę i szybko wyszli na prowadzenie. Z dobrej strony pokazał się zwłaszcza Marszałek. W drugiej odsłonie Iskra wzięła się ostro do roboty i ze stanu 2-4 doprowadziła do remisu, ale na wygraną zabrakło czasu.

Skalnik Czarny Bór – IKA-BUD 6- 6(Pytlewski – 5, Skoczeń – J.Stefański – 3, G.Kraszewski – 2, Kulpa)

Mecz obfitujący w wiele goli i interwencji bramkarzy. Skalnik niemal przez cały mecz minimalnie prowadził, ale IKA-BUD za każdym razem potrafił doprowadzić do remisu. Gdyby nie świetna postawa Pytlewskiego i jego 5 goli, to zespół z Czarnego Boru miałby poważne problemy z wywalczeniem choćby remisu.

Sołectwo Jaczków – Górnik Gorce Orły Mariana 2-2 (R.Łatka – 2 – Ostasz, Archacki)

Młodzi gracze z Gorc byli blisko wywalczenia kompletu punktów, ale na ich drodze stanął lider klasyfikacji strzelców – Radosław Łatka, który zdobył dwa gole. Orły Mariana mogły wygrać ten mecz, bowiem dwukrotnie grały w przewadze, ale jednak nawet to nie pomogło im w pokonaniu Jaczkowa.

Domat – Szczyt Women Boguszów-Gorce 8-0 (Schabiński – 4, Barnach – 3, Szablewski)

Pewna wygrana faworyta. Dzięki trzem trafieniom do grona kandydatów do korony króla strzelców dołączył gracz Domatu – Sylwester Barnach. Przed Domatem teraz seria spotkań z drużynami z czołówki i te mecze pokażą, na co tak naprawdę stać młodą ekipą Domatu.

Victoria Czadrów – Husaria Grzędy 2-1 (Skierski, A.Łatka – Wodziak)

Pierwsze punkty w lidze wywalczyła ekipa z Czadowa, która wcześniej pokazywała się z niezłej strony, ale nie miało to przełożenia na zdobycz punktową. Wygrana z Husarią nie przyszła łatwo, a walka toczyła się na całego. Ostatecznie o jednego gola górą byli gracze Victorii.

Orzeł Lubawka – Górnik Gorce 3-1 (Adamowicz, Wincza, Musiał – R.Bejnarowicz)

Mecz był wyrównany i kolejna wygrana piłkarzom Orła nie przyszła wcale łatwo. Zespół z Gorc ograniczył poczynania najlepszego strzelca Orła – Adamowicza i zdobywanie goli przychodziło Lubawce z trudnością. Na szczęście defensywa Orła spisywała się bez zarzutu i komplet punktów powędrował do Lubawki.

Quin – AleJazz.pl – przełożony

Tabela:

1. Domat 18 37-5
2. Orzeł Lubawka 18 26-12
3. AleJazz.pl 15 29-7
4. Quin 15 28-7
5. Sołectwo Jaczków 10 23-23
6. Skalnik Czarny Bór 10 18-19
7. Czarni Wałbrzych 7 23-16
8. Iskra Witków 7 24-18
9. IKA-BUD 5 26-26
10. Górnik Gorce Orły Mariana 5 12-28
11. Górnik Gorce 3 15-23
12. Victoria Czadrów 3 13-31
13. Husaria Grzędy 3 15-33
14. Szczyt Women Boguszów-Gorce 0 2-43

Klasyfikacja strzelców:

15 – Radosław Łatka (Jaczków)
13 – Adamowicz (Lubawka)
12 – Bartosz Ogrodnik (Iskra)
10 – Łukasz Kraszewski (IKA-BUD), Barnach (Domat)
9 – Chyliński (Husaria), Wawrzyniak (Quin), Pytlewski (Skalnik)
8 – Janiak (Czarni)
7 – Foryś (Ale Jazz), Waldemar Poręba (Quin),
6 – Groń (Jaczków), Ciszak (AleJazz.pl), Schabiński (Domat)
5 – Gołek (Ale Jazz), Florian, Mastalarczyk (obaj Domat), Kois (Skalnik), Marszałek (Czarni), Mastej (Iskra), Mariusz Stefański (IKA-BUD)
4 – Kiełbasa, Grzegorz Bejnarowicz (obaj Domat), Lepucki (Quin), Piwiński, Stanisławski (obaj AleJazz.pl), Pels, Pieczka (obaj Górnik Gorce), Wincza (Lubawka)
3 –Jakubiak (Quin), Rębak, Misiak (obaj Czarni), Królak, Musiał (obaj Lubawka), Paździur, Adam Łatka (obaj Czadrów), Policht (Husaria), Grzybek (Górnik Gorce), Krzysztof Skoczeń (IKA-BUD), Krystian Ogrodnik (Iskra), Ostasz (Górnik Gorce Orły Mariana), Szablewski (Domat)
2 – Szymaniak, Skierski (obaj Czadrów), Pyrdoł, Szczepkowski (obaj Quin), Stankiewicz, Archacki (obaj Górnik Gorce Orły Mariana), Grzegorz Rutecki (Czarni), Piekarski, Ryszard Bejnarowicz (obaj Górnik Gorce), Grzegorz Kraszewski, Kulpa (obaj IKA-BUD), Wodziak (Husaria)
1 – Zwolenik, Klimek, Olczak, Kuna (wszyscy Górnik Gorce Orły Mariana), Lubczyński, Lipiński, Jandziński (wszyscy Ale Jazz), Grzegorzak, Konrad Niemiec, Dynerowicz, Mrozik (wszyscy Iskra), Kulig, Ciesielka, Sochacki (wszyscy Czadrów), Krzysztof Rutecki, Motak (obaj Czarni), Krzysztof Maliszewski, Adrian Maliszewski, Czarnota, Mariusz Skoczeń (wszyscy Skalnik), Kwaśniewski, Szuster, Uznański (wszyscy Lubawka), Szczepaniak (Husaria), Kubik, Wąchała, Rosłan, Janusz Stefański (wszyscy IKA-BUD), Balcerak (Quin), Cierlik, Choińska (obie Szczyt), Jasiurkowski, Kamil Pielech (obaj Jaczków), samobójcza (Dla Górnika Gorce Orły Mariana)

Najlepszy bramkarz:

5 – Dominik Kurylas (Domat)
7 – Wysocki (Quin), Marek Poręba (Ale Jazz)
12 – Kaszuba (Lubawka)
16 –Rutecki(Czarni)
18 – Kudaj (Iskra)
19 – Wiącek (Skalnik)
23 – Klimczak (Górnik Gorce), Kasprzyk (Jaczków)
26 – Bocheński (IKA-BUD),
28 – Zygarlicki (Górnik Gorce Orły Mariana)
31 – Korwin (Czadrów)
33 – Paweł Kois (Husaria)
43 – Katarzyna Kurylas (Szczyt)

 źródłe: www.walbrzyszek.com

Komentowanie jest wyłączone