ŚWIETLICA W GRZĘDACH ZAPRASZA NA ZAJĘCIA W CZERWCU!!!

czerwiec

 

03.06.    Dzień sportu – konkurencje ogólnosprawnościowe na świeżym powietrzu. Turniej tenisa stołowego – gra na punkty. Gimnastyka  przy muzyce.

04.06.    Rozmowa kształtująca emocjonalny stosunek do przyrody i wrażliwość na jej piękno.  Wykonywanie gry planszowej o ochronie środowiska.

05.06.    Kalambury dla dzieci. Prace z kolorowego papieru – origami. Kolorowanie obrazków, gry i zabawy ortograficzne.

06.06.    Świetlicowe karaoke. Gry planszowe. Gry X-BOX. W świecie bajek. Rozmawiamy i malujemy sceny z bajek.

10.06.    Edukacyjne gry telewizyjne i komputerowe. Łamigłówki łamią główki. Rozmowy indywidualne z dziećmi. Piesza wycieczka po najbliższej okolicy.

11.06.    Spotkanie dla dorosłych – turniej szachowy – sprawdzanie swoich umiejętności w grze w szachy.

12.06.    Układanie puzzli na czas. Ciąg dalszy akcji ,, Sprzątamy nasze lasy” – zaproszenie leśnika do świetlicy i rozmowa z nim na temat ekologii.

13.06.    Zajęcia plastyczno -techniczne. Gimnastyka przy muzyce. Skrzynka kontaktowa – zabawy służące pogłębieniu relacji.

17.06.    Ćwiczenia koordynacji ruchowej – gry z piłką. Rozmowy o ,,czystości” języka, zasady kulturalnego wysławiania się. Zajęcia plastyczne – lepienie z plasteliny leśnego zwierzątka.

18.06.    Słuchamy relaksacyjnej muzyki i przelewamy na papier nasze fantazje z nią związane. Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

20.06.    Konkurs wiedzy przyrodniczej. Edukacyjne gry telewizyjne i komputerowe. Ćwiczenia koordynacji ruchowej – gry z piłką.

24.06.    Zajęcia plastyczne – letni krajobraz – rysunek farbami. Zabawy sportowe i sprawnościowe na boisku. Piesza wycieczka po najbliższej okolicy.

25.06.    Nasze plany na wakacje – pogadanka. Recytacja wierszy i śpiewanie piosenek. Turniej szachowy i warcabowy dla młodzieży.

26.06.    Pogadanka na temat szkodliwości sięgania po używki. Rozmawiamy o naszych sprawach i problemach. ,, Ruch to zdrowie” – zabawy na świeżym powietrzu.

27.06. Nasze wymarzone wakacje – rysunek farbami. Hurra! – Mamy już wakacje, ale jak je przeżyć bezpiecznie? – pogadanka. Gry planszowe. Gra X-BOX. Gimnastyka przy muzyce.

 

Na zajęcia zaprasza instruktor – wychowawca Zofia Bernadyn

 

 

 

 

Komentowanie jest wyłączone