Świetlica w Grzędach zaprasza na zajęcia w LISTOPADZIE 2012r.

Kalendarz zajęć  kulturalno- oświatowych

Świetlica Wiejska w Grzędach

miesiąc- listopad 2012r.

NAZWA ZAJĘĆ

DATA

Zabawy sportowe  na boisku. Kącik pomocy szkolnej.

02.11.

Zajęcia indywidualne dla dzieci młodzieży. Gry stolikowe. Kącik pomocy szkolnej.

05.11.

Zajęcia indywidualne dla dzieci- deccupage.Rozwiązywanie zagadek, szarad, łamigłówek. Kącik pomocy szkolnej

06.11.

Zajęcia plastyczne- malowanie na szarym papierze .Zajęcia indywidualne. Kącik pomocy szkolnej.

07.11.

Zajęcia indywidualne dzieci i młodzieży.Rozgrywki ping-pongowe.Kącik pomocy szkolnej.

09.11.

Oglądanie bajek dla dzieci. Indywidualne rozmowy z dziećmi.Zabawy sportowe na powietrzu.

12.11

Prace z kolorowego papieru. Rozgrywki warcabowe dla najmłodszych.

13.11.

Zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży.Kącik pomocy szkolnej.

14.11

Kącik pomocy szkolnej . Robimy kanapki- ,,Nasze kuchcikowi”.

16.11.

Zajęcia indywidualne z dziećmi i młodzieżą. Gry stolikowe. Kompozycje z suszonych traw. Kącik pomocy szkolnej.

19.11.

Zabawa przy muzyce dla dzieci. Kącik pomocy szkolnej. Gry stolikowe ,,Scrable”.

20.11.

Indywidualne zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Gry stolikowe. Zabawy na powietrzu. Porządkowanie terenu przy świetlicy.

21.11.

Zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży wg własnych zainteresowań. Komputerowa rywalizacja w grach.

23.11.

Gry i zabawy zespołowe wzmacniające integrację. Wykonywanie prac plastycznych z szarych gazet- ekologiczne prace. Kącik pomocy szkolnej.

26.11

Zajęcia indywidualne. Zabawy zespołowe, gry stolikowe. Naprawa sprzętu świetlicowego, naprawa gier. Kącik pomocy szkolnej.

27.11.

Kącik pomocy szkolnej. Gry stolikowe. Układanie puzzli.

28.11.

Kącik pomocy szkolnej. Andrzejkowe wróżby.

30.11.

Na zajęcia zaprasza Instruktor kulturalno-oświatowy – Małgorzata Policht oraz Zofia Bernadyn