Świetlica Wiejska w Jaczkowie zaprasza na styczniowe zajęcia

W STYCZNIU 2012 ROKU

Rodzaj zajęć

10.01.

Przygotowanie pomieszczeń Świetlicy do prowadzenia zajęć kulturalno-oświatowych. Zapoznanie się z dokumentami  Świetlicy Wiejskiej

11.01.

Przeprowadzenie ankiety pt. ”Co mnie interesuje” kulturalno-oświatowych. Zapoznanie się z dokumentami Świetlicy Wiejskiej.

12.01.

Ustalenie zasad zachowania obowiązujących w Świetlicy Wiejskiej w Jaczkowie – spisanie kontraktu. Tenis stołowy, gry stolikowe.

13.01.

Wybór scenariusza przedstawienia przygotowywanego z okazji  Dnia Babci i Dziadka. Gry stolikowe, tenis stołowy

14.01.

„Mini Casting” na role do przedstawienia z okazji Dnia Babci  i Dziadka.

17.01.

Próba przedstawienia. Projektowanie scenografii  oraz przygotowywanie kartek upominkowych z okazji Dnia Babci i Dziadka

18.01.

Próba przedstawienia. Gry stolikowe oraz tenis stołowy.   Realizacja projektu scenografii.

18.01.

Próba przedstawienia. Prace plastyczne dla najmłodszych   (portret mojej babci lub dziadka – technika dowolna).

19.01.

20.01.

Próba przedstawienia. „Podróże kulinarne”- przygotowywanie potraw tradycyjnych dla wybranych kuchni krajów europejskich. Tenis stołowy, gra „Zgadnij kto to?”

21.01.

Obchody Dnia Babci i Dziadka. Występy artystyczne dzieci i młodzieży. Poczęstunek dla gości oraz wręczenie upominków własnoręcznie przygotowanych przez dzieci.

24.01.

Zajęcia plastyczno – techniczne

25.01.

„Chodź pomaluj mój świat…”- zajęcia plastyczne(malowanie na szkle). Tenis stołowy

26.01.

Zajęcia z zakresu poligrafii – projektowanie i tworzenie pamiętników, albumów fotograficznych. Tenis stołowy.

27.01.

Gry i zabawy wzmacniające asertywność. „ Tańcowała  igła z nitką…” –  prace techniczne. Tenis stołowy, gry telewizyjne.

28.01.

Gry i zabawy rozwijające pamięć i logiczne myślenie. Wieczór muzyczny.

31.01.

„Hu hu ha nasza zima zła” – prace plastyczne wykonywane  techniką dowolną. Tenis stołowy.