DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W zimowy miesiąc- styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje  -to Święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni właśnie sprawiają, że dzieciństwo jest udane i szczęśliwe.

Dla swoich wnuków znajdą zawsze czas, potrafią pocieszyć, są nadzwyczaj cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim kochają miłością bezgraniczną. Wnuczęta dla nich są radością życia.

Dlatego w podziękowaniu za tak ogromne serca, w dniu 22 stycznia 2018 roku odbyło się uroczyste spotkanie, które stało się tradycją w Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze.
Dyrektor Renata Chruszcz w swoim imieniu  jak i Wójta Gminy Czarny Bór – Adama Góreckiego przywitała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Dziadkowie mogli zobaczyć inscenizację przygotowaną przez dzieci uczestniczące w feriach zimowych organizowanych przez B+CK w Czarnym Borze. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób chcieli podziękować swoim dziadkom. Na koniec dzieci zaśpiewały piosenkę, która bardzo wzruszyła przybyłych gości. Po występie artystycznym wnuczęta obdarowały bliskich własnoręcznie wykonanymi laurkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występ. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.

Atmosfera była uroczysta, solenna i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i idylli.