Projekt „Z kamerą w kuchni i w ogródku, czyli międzypokoleniowe warsztaty z KGW” zakończony!!

Animacja poklatkowa  i las w słoiku czyli finał projektu Koła Gospodyń Wiejskich.
Wczoraj oficjalnie podsumowaliśmy półroczny cykl międzypokoleniowych i interdyscyplinarnych warsztatów realizowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Czarnym Borze w ramach programu Działaj Lokalnie.
Przez blisko pół roku wspólnie z KGW międzypokoleniowo gotowaliśmy, tworzyliśmy mini ogródki zielno-warzywne, kwietne pociągi, a także poznawaliśmy tajniki animacji poklatkowej .
Podczas wczorajszych warsztatów poszły w ruch kamienie, piasek, żwirek i zielone sadzonki – jednym zdaniem – zamknęliśmy las w szklanym słoju. Warsztaty były też zwieńczeniem projektu i okazją do premierowego pokazu filmów, nad którymi uczestnicy pracowali podczas całego projektu. Popatrzcie jak było wczoraj, a już jutro puścimy w świat pierwszą z naszych animacji…
 
Projekt dofinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i ODL Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Granica”.
 
Prezentacja projektu KGW Mama z córka na warsztatach robią las w słoiku Uczestniczka warsztatów z ukończonym dziełem - las w słoiku Przemowa Pani Dyrektor B+CK. Pani Prezes LGD Stowarzyszenie Kwiat Lnu, Pani prezes KGW w Czarnym Borze Uczestnicy warsztatów na wspólnym zdjęciu Uczestnicy warsztatów tworzą las w słoiku Uczestnicy warsztatów tworzą las w słoiku Prezentacja filmików powstałych podczas trwania projektu Uczestnicy warsztatów tworzą las w słoiku
Plakat promujący zakończenie projektu KGW i warsztaty "las w słoiku"
 

Komentowanie jest wyłączone