II kolejka w Turnieju Piłki Halowej 17.XII.2011

Czarnoborska Liga Halowa przyspiesza. Drużyny rozegrały drugą serię spotkań.
Wyniki:

Czarni Wałbrzych – Domat 1-4 (Rutecki – Schabiński, Florian, Mastalarczyk, Barnach)

Mecz dobrze rozpoczęli Czarni, którzy po golu Ruteckiego wyszli na prowadzenie. Jednak z minuty na minutę zespół z Wałbrzycha słabł, a coraz lepiej poczynali sobie gracze Domatu. Ich szybkie akcje zaczęły przynosić efekty bramkowe i Domat pewnie wygrał to spotkanie i urasta do grona faworytów rozgrywek.

Quin – Górnik Gorce Orły Mariana 10-0 ( 4 – Wawrzyniak, 2 – W.Poręba, 2 – Jakubiak, Balcerak, Pyrdoł)

Mistrz nie dał najmniejszych szans młodej ekipie z Gorc. Juniorzy Górnika po zwycięstwie nad seniorami z Gorc chyba za bardzo uwierzyli, że są w stanie pokonać w lidze każdego. Tymczasem doświadczona ekipa Quina z Porębą, Wawrzyniakiem i Pyrdołem w składzie rozstrzelała swojego przeciwnika. Cztery gole na swoim koncie w tym meczu zapisał Wawrzyniak, a w klasyfikacji strzelców również cztery trafienia ma Poręba.

IKA-BUD – Iskra Witków 2-3 (Kubik, Skoczeń – 2 – Mastej, B.Ogrodnik)

Bardzo ciekawe spotkanie. IKA-BUD to zespół złożony z graczy na co dzień występujących na trawiastym boisku w barwach Olimpii Krzeszów. Mecz był bardzo zacięty. Iskra mogła wcześniej zapewnić sobie wygraną, ale tego dnia pudłował Bartłomiej Ogrodnik. W bramce Iskry za to świetnie spisywał się Paweł Kudaj i to w dużej mierze jemu ekipa z Witkowa zawdzięcza wygraną.

Ale Jazz – Szczyt Women Boguszów-Gorce 7-0 (2 – Gołek, 2 – Piwiński, 2 – Ciszak, Stanisławski)

Ale Jazz chciał podreperować sobie bilans bramkowy, ale skończyło się na wygranej „tylko” 7-0. W bramce Szczytu cudów dokonywała Ola Pawlos, która zasłużyła na słowa uznania. Dziewczęta III-ligowego Szczytu walczyły, zresztą jak zwykle, bardzo ambitnie, ale musiały uznać wyższość rywala.

Orzeł Lubawka – Husaria Grzędy 5-2 (4 – Adamowicz, Musiał – Chyliński, Szczepaniak)

Orzeł szybko objął prowadzenie 3-0. Później mecz się nieco wyrównał, ale wygrana Lubawki nawet przez moment nie była zagrożona. Instynktem strzeleckim w tym spotkaniu błysnął Jacek Adamowicz, który zdobył cztery gole i dołączył do grona kandydatów do korony króla strzelców.

Sołectwo Jaczków – Victoria Czadrów 7-2 (5 – R.Łatka, 2 – Groń – 2 – A.Łatka)

Dość niespodziewane rozstrzygnięcie padło w tym meczu. Jaczków pokazał się z bardzo dobrej strony. Zwłaszcza na uwagę zasługuje 5 goli Radosława Łatki. Tymczasem w Czadrowie dwa gole na swoim koncie zapisał inny z Łatków – Adam.

Skalnik Czarny Bór – Górnik Gorce 3-1 (2 – Pytlewski, K.Maliszewski – Grzybek)

W meczu kolejki Skalnik dość pewnie pokonał ekipę z Gorc. Czarnoborzanie prowadzili już 3-0, by w ostatnich minutach stracić gola. Po tym zwycięstwie Skalnik dołączył do drużyn z kompletem zwycięstw, a Gorce muszą szukać punktów w innych meczach.

Tabela:

1. Ale Jazz 6 15-2
2. Quin 6 14-3
3. Domat 6 9-2
4. Orzeł Lubawka 6 8-3
5. Skalnik Czarny Bór 6 5-2
6. Sołectwo Jaczków 3 8-7
7. Iskra Witków 3 6-6
8. Górnik Gorce Orły Mariana 3 3-12
9. IKA-BUD 0 2-3
10. Górnik Gorce 0 3-6
11. Czarni Wałbrzych 0 2-6
12. Victoria Czadrów 0 3-10
13. Szczyt Women Boguszów-Gorce 0 0-7
14. Husaria Grzędy 0 4-13

Klasyfikacja strzelców:

6 – Radosław Łatka (Jaczków)
5 – Adamowicz (Lubawka)
4 – Foryś, Gołek (obaj Ale Jazz), W.Poręba, Wawrzyniak (obaj Quin)
3 – Kiełbasa (Domat), Chyliński (Husaria), Jakubiak (Quin)
2 – Kois, Pytlewski (obaj Skalnik), Królak (Lubawka), Grzybek (Górnik Gorce), Adam Łatka (Czadrów), Groń (Jaczków), Piwiński, Ciszak (obaj Ale Jazz), B.Ogrodnik, Mastej (obaj Iskra), Pyrdoł (Quin), Florian, Barnach (obaj Domat)
1 – Zwolenik, Stankiewicz, Klimek (wszyscy Górnik Gorce Orły Mariana), Pels (Górnik Gorce), Lubczyński, Lipiński, Stanisławski (wszyscy Ale Jazz), K.Ogrodnik, Grzegorzak (obaj Iskra), Kulig (Czadrów), Janiak, Rutecki (obaj Czarni), K.Maliszewski (Skalnik), Musiał (Lubawka), Szczepaniak (Husaria), Kubik, Skoczeń (obaj IKA-BUD), Balcerak (Quin), Schabiński, Mastalarczyk (obaj Domat)

Najlepszy bramkarz:

2 – Kurylas (Domat), Czarnota (Skalnik), Poręba (Ale Jazz)
3 – Kaszuba (Lubawka), Wysocki (Quin), Bocheński (IKA-BUD)
6 – Kudaj (Iskra), Ciekanowski (Czarni), Raszewski (Górnik Gorce)
7 – Kasprzyk (Jaczków), Pawlos (Szczyt)
10 – Paździor (Czadrów)
12 – Zygarlicki (Górnik Gorce Orły Mariana)
13 – Ogar (Husaria)

źródło: www.wałbrzyszek.com

Komentowanie jest wyłączone