Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz w Czarnym Borze

img_9169

W sobotę w Centrum Biblioteczno – Kulturalnym w Czarnym Borze odbyły się uroczyste obchody Europejskiego Dnia Seniora. Z tej okazji odbył się wspaniały koncert w wykonaniu gwiazdy polskiej sceny muzycznej – pani Alicji Majewskiej, przy akompaniamencie wybitnego i utytułowanego kompozytora, pianisty i dyrygenta – pana Włodzimierza Korcza. Słuchacze, którzy wypełnili salę po brzegi, mogli usłyszeć największe przeboje artystki takie jak „Być kobietą” czy „Jeszcze się tam żagiel bieli”. Artyści zaskoczyli również publiczność, premierowo publicznie wykonując kilka utworów ze swojej nowej płyty właśnie w Czarnym Borze. Po wspaniałym koncercie wójt gminy Czarny Bór złożył życzenia zgromadzonym seniorom i wzniósł symboliczny toast. Następnie zaprosił uczestników na rozmowy przy kawie i słodki poczęstunek do biblioteki. Do zgromadzonych uczestników koncertu dołączyli również artyści, którzy rozdali autografy swoim fanom.

img_9125 img_9189 img_9196 img_9210 img_9216