Konkurs na projekt okładki płyty cd Grzędowianek rozstrzygnięty !!

IMG_5140 - KopiaW konkursie na projekt okładki płyty CD Grzędowianek skierowanym do uczniów Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze wzięło udział 38 prac. Jury konkursu w składzie:

1) Anna Dziewit – Dyrektor Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze

2) Renata Bocheńska – V-ce Dyrektor Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze

3) Grzegorz Łuczko – Dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnym Borze

wyłoniło zwycięską pracę autorstwa Amelii Góreckiej z klasy VI C oraz przyznało wyróżnienie pracy autorstwa Natalii Babik z klasy V B

Zwycięzcy otrzymują nagrody rzeczowe – tablety.

GRATULUJEMY !!!!

Konkurs przeprowadzono w ramach projektu „Pamiętamy o korzeniach” – nagranie płyty z muzyką ludową. Projekt dofinansowano ze środków Programu ,,Działaj Lokalnie VIII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce.

praca grzÄ™dowianki20141029_0001 Amelia Górecka

praca grzędowianki20141029Natalia Babik