WYSTAWA FOTOGRAFII „W STRONĘ ŚWIATŁA”

Serdecznie zapraszmy na wystawę fotografii autorstwa kreatywnej, czarnoborskiej młodzieży. Uroczyste otwarcie wystawy nastąpi 22.06.2011 r., o godzinie 12:30 w Galerii Centrum Kultury w Czarnym Borze.

„Prace, które zaprezentujemy na wystawie to realizacje wybranych uczestników warsztatów fotograficznych. W tej odsłonie przedstawiamy prace wykonane kamerą otworkową. Ten prosty sposób obrazowania, sięgający stylistyką czasu wynalezienia fotografii, jest fenomenalnym sposobem nauki. Ta pradawna, a zarazem prostota technika zachęca do zagłębiania się w pasję. Bez gonitwy za sprzętowymi drogimi nowinkami pozwala młodym adeptom fotografii szukać własnego środka wyrazu”

instruktor Paweł Sokołowski

Wystawa potrwa do połowy lipca. Można ją oglądać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 18:00