Wigilia dla dzieci ze świetlic gminnych

IMG_5301Wczoraj w sali widowiskowej Centrum Biblioteczno-Kulturalnego dzieci i młodzież ze świetlic gminnych wraz z zaproszonymi gośćmi spotkały się na uroczystej kolacji wigilijnej. Na początku jasełkowy program artystyczny zaprezentowała świetlica z Czarnego Boru, następnie wszyscy złożyli sobie życzenia i przystąpili do kolacji. Dzieci z niecierpliwością czekały na ulubiony fragment wigilii – prezenty. Wójt Gminy Adam Górecki wręczył na ręce instruktorek CK wspaniałe gry i materiały plastyczno – techniczne dla każdej ze świetlic, a następnie prezenty otrzymały również dzieci. Zaproszeni goście również otrzymali upominki przygotowane przez dzieci podczas zajęć na świetlicach. To popołudnie upłynęło wszystkim w  miłej atmosferze i przy pięknych kolędach.

Zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia !

IMG_5295 IMG_5311 IMG_5314 IMG_5325 IMG_5352