VII Ogólnopolski Konkurs „Świat bez barier”

Dominika Koralewska, Aleksandra Malinowska oraz Natalia Radzimska zostały laureatkami VII Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier” organizowanego przez Zespół Szkół Integracyjnych im. Komisji Edukacji Narodowej.

Te trzy dziewczynki, które uczęszczają na zajęcia plastyczne w CK, zostały zgłoszone do konkursu przez prowadzącą zajęcia Panią Marzenę Prokopowicz-Sawicką. Dziewczynki wystartowały w części plastycznej, w której należało wykonać pracę, a jej tematyka związana była z tegorocznym hasłem konkursu, czyli PTAKOM PODOBNI – DUCHEM W PRZESTWORZACH.

Każdy uczestnik mógł nadesłać dowolną liczbę prac wykonanych w dowolnej technice i w dowolnych wymiarach (rysunek, malarstwo olejne, akwarela, inne techniki malarskie, grafika, rzeźba, ceramika, tkanina ). Prace należało wykonać samodzielnie.

Podsumowanie konkursu nastąpi podczas trzydniowego spotkania integracyjnego w dniach 12-14 maja 2011r.Laureatki konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.

Dominice, Oli i Natalii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, natomiast Pani Marzenie Prokopowicz-Sawickiej składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie w rozwój młodych talentów.

Poniżej prezentujemy prace naszych wspaniałych laureatek.

Komentowanie jest wyłączone