TAŃCZĄ I „DZIAŁAJĄ LOKALNIE”

Taniec, muzyka oraz wulkan dziecięcej energii i wszystko to już od września  w Bibliotece +Centrum Kultury w Czarnym Borze.

Wraz z początkiem roku szkolnego w  czarnoborskim Centrum ruszył projekt „Taniec naszą pasją” (projekt dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce). 

„Taniec naszą pasją” to projekt zakładający realizację cyklicznych warsztatów tanecznych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia (z przytupem i tanecznym krokiem ) ruszyły już we wrześniu, potrwają do grudnia br. i zakończą się pokazem tanecznym. Warsztaty obejmujące zabawy ruchowe, rytmikę oraz podstawy street dance i hip-hop, prowadzi Renata Łukaszewicz Szczepanik – utytułowana instruktorka tańca oraz doświadczony pedagog.
Propozycja nowych warsztatów spotykała się z olbrzymim zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców gminy, jak się okazuje w Czarnym Borze tańczyć hip-hop chcą zarówno dziewczęta jak również chłopcy.

       

Komentowanie jest wyłączone