STOWARZYSZENIE „ATRAKCYJNI” Z DOFINANSOWANIEM

 

Boże Narodzenie tuż, tuż, nic więc dziwnego, że świąteczny nastrój powoli udziela się wszystkim. Szczególne powody do świętowania mają seniorzy z Gminy Czarny Bór – członkowie Stowarzyszenia „Atrakcyjni”, którzy właśnie otrzymali dofinansowanie z Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego na realizację ciekawego projektu. “Zdrowi i bezpieczni, czyli Atrakcyjni dla Gminy Czarny Bór” to wspólny projekt Biblioteki+ Centrum Kultury w Czarnym Borze oraz Stowarzyszenia „Atrakcyjni” (działanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego).  Projekt rozpoczął się warsztatami bożonarodzeniowymi, podczas których wizytę „Atrakcyjnym” seniorom złożył Wójt Gminy Adam Górecki.

Po raz kolejny potwierdzamy, że mamy bardzo aktywnych seniorów. Gratuluję uzyskania grantu i dziękuję za Waszą kreatywność i chęć do działania – mówił Adam Górecki, podczas wizyty w czarnoborskiej B+ CK.

Na realizację zadania Stowarzyszenie otrzymało 7 000 zł za które zakupione zostały materiały na realizację warsztatów, lampy UV oraz środki dezynfekujące by w bezpiecznych warunkach przeprowadzać różnorodne  zajęcia dla mieszkańców Gminy Czarny Bór.

plakat jak ustrzec się przed covid

BANER Dolny Śląsk warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty prezenty od Wójta Gminy

 

 

Komentowanie jest wyłączone