Koncert Noworoczny – 31.01.2012r.

Stało się już tradycją w  Naszej Gminie, że na początku każdego roku Centrum Kultury organizuje dla mieszkańców Koncert Noworoczny. CK oraz Wójt Gminy Czarnego Boru zaprosili na scenę Auli w Gimnazjum orkiestrę „Ceramik Band” wraz z grupą teatralną z Zespołu Szkół w Szczawnie Zdroju. Przeszło 200 mieszkańców gminy  spędziło miło mroźny wieczór słuchając pięknie wykonanych utworów muzycznych w stylu retro przeplatanych bajkami pełnymi humoru, wykonanymi przez uczniów dawnego Ceramika. Nie lada atrakcją okazał się występ wokalny Moniki Ogrodnik, która podczas wykonywania piosenek słynnej Edith Piaf, zaskoczyła wszystkich przybyłych swoim pięknym, mocnym głosem.

Po zakończeniu programu artystycznego noworoczne życzenia wszystkim przybyłym złożyli Wójt Adam Górecki oraz przewodnicząca rady gminy – Sylwestra Wawrzyniak. Następnie włodarze gminy wraz z mieszkańcami wznieśli toast za pomyślność w Nowym Roku, a zwieńczeniem imprezy był poczęstunek przygotowany przez podopiecznych Środowiskowego Powiatowego Domu Samopomocy w Wałbrzychu. Dziękujemy Kopalni Melafiru w Czarnym Borze, dyrektorowi Gimnazjum oraz wolontariuszom za pomoc w przygotowaniu i organizacji Koncertu.

Galeria fotografi z koncertu