IX GMINNY DZIEŃ KOBIET

Za nami już IX Gminny Dzień Kobiet w Czarnym Borze.

Jak co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Wójt Gminy Czarny Bór – Adam Górecki zaprosił mieszkanki gminy do wspólnego świętowania. Impreza odbyła się 7 marca
na sali widowiskowej Biblioteki + Centrum Kultury.

O dobry nastrój uczestniczek zadbali jeleniogórscy artyści, którzy specjalnie na tę okoliczność przygotowali program pt. „Kobiety, wino i śpiew”. O Kobietach z  przymrużeniem oka dyskutowali specjaliści i fantastyczni aktorzy Jacek Grondowy i Piotr Konieczyński, którzy jak się okazało bardzo lubią wino, a jeszcze bardziej Kobiety… Te typowe męskie rozmowy okrasiła swoim wdziękiem oraz pięknym głosem Aneta Kolendo, której towarzyszyli muzycy Filharmonii Dolnośląskiej.

Organizatorzy imprezy zadbali nie tyko o atrakcje artystyczne ale również o wspólne biesiadowanie. Było gromkie 100 Lat, symboliczna lampka szampana oraz słodki poczęstunek. Tradycyjnie też Wójt Adam Górecki wraz z pomocnikami z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego obdarował wszystkie panie różami.

Organizatorzy IX Gminnego Dnia Kobiet – Wójt Gminy Czarny Bór oraz Biblioteka+Centrum Kultury serdecznie dziękują za wsparcie finansowe wydarzenia sponsorom:

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”, WSSE KULTURALN!E,

Damian Romanik Usługi Transportowe Samochodem Ciężarowym.