GMINNE OBCHODY DNIA SENIORA ZA NAMI

Szlagiery światowej i polskiej sceny muzycznej oraz zabawne skecze towarzyszyły recitalowi Jacka Kawalca, który seniorom w Gminie Czarny Bór umilił niedzielny, jesienny wieczór.

Było nostalgicznie, ale też rokendrollowo, przytulanie i wesoło – jak na obchody Gminnego Dnia Seniora przystało. Nie zabrakło też gromkiego „100 lat” zarówno dla wszystkich Seniorów, jak i artysty, który niedawno świętował 60-te urodziny i tym samym zawitał w gronie Seniorów.

Jacek Kawalec – aktor filmowy, dubbingowy i serialowy znany m in. z bijącego rekordy popularności serialu „Ranczo”, ale też piosenkarz z powodzeniem występujący w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy. A wszystko to w pięknej scenerii złotej, polskiej jesieni w siedzibie Biblioteki +Centrum Kultury w Czarnym Borze.

stół kawowy w jesiennej scenerii świecznik jesienny w wazonie Jacek Kawalec śpiewa sala widowiskowa, wysęp Jacka Kawalca