Dzień Kobiet w Gminie Czarny Bór

Drogie Panie marzec tuż, tuż, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się Wasze Święto, tradycyjnie więc Wójt Gminy Czarny Bór 8 marca br. zaprasza do czarnoborskiego Centrum Kultury na Gminne obchody Dnia Kobiet. Będą oczywiście kwiaty, słodki poczęstunek oraz moc znanych i lubianych muzycznych przebojów. Specjalnie dla Pań największe przeboje legendarnej szwedzkiej grupy ABBA zagra zespół „S.O.S Abba Cover  Band”.

Zespół występuje od 1999 roku. Ich koncerty to nie tylko świetne, znane wszystkim piosenki, ale także nowe aranżacje efektowne stroje i widowiskowa choreografia. Zespół z sukcesami występuje w całej Polsce, a także w Europie.

8 marca 2023 r. o godz. 18:00 (sala widowiskowa B+CK).

Bilety 25 zł/ osobę do nabycia w Bibliotece+Centrum Kultury (ul. Sportowa 43, Czarny Bór).

Zapraszamy serdecznie.