Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: PRACOWNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy: Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze oraz świetlice wiejskie na terenie Gminy Czarny Bór.

Opis stanowiska:
1. utrzymanie bieżącego porządku w całym budynku B+CK oraz świetlic wiejskich na terenie Gminy Czarny Bór,
2. mycie okien, podłóg oraz ich konserwacji,
3. odkurzanie szaf, ławek i pomocy dydaktycznych,
4. sprzątanie po imprezach organizowanych przez B+CK,
5. bieżące i niezwłoczne mycie toalet i zaplecza sanitarnego wraz z dbaniem o ich pełną funkcjonalność,
6. zabezpieczenie okien, drzwi i innych elementów budynku przed skutkami mrozów,
7. gospodarowanie powierzonym majątkiem i sprzętem gospodarczym oraz zgłaszanie na piśmie zapotrzebowania na ten sprzęt,
8. zamykanie i otwieranie budynku w określonych godzinach pracy, jak również rozbrajanie i uzbrajanie systemu alarmowego,
9. dokonywanie przekazania i odbioru pomieszczeń w przypadku ich najmu osobom trzecim,
10. niezwłoczne zgłaszania przełożonym o wszelkiego rodzaju awariach i uszkodzeniach, w przypadku ich zaistnienia podejmowanie działań w celu minimalizacji szkód,
11. wykonywanie innych czynności wynikających z polecenia służbowego przełożonego.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • obowiązkowość i sumienność,
  • wykształcenie minimum: zawodowe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni praw publicznych,
  • niekaralność.

Oferujemy:

  • praca w wymiarze: 40 godzin tygodniowo (pełny etat),
  • praca w systemie zmianowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Dokumenty:

życiorys zawodowy z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016.922 z późn. zmianami).

Powyższe dokumenty należy złożyć w siedzibie Biblioteki +Centrum Kultury ul. Sportowa 43, 58-379 Czarny Bór, mail katarzyna.bernas@ck.czarny-bor.pl. w terminie do 10 lutego 2024 r.

Dyrektor Biblioteki + Centrum Kultury
w Czarnym Borze Katarzyna Bernaś

Komentowanie jest wyłączone