DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I PRACOWNIKA KULTURY

Czarnoborscy bibliotekarze i animatorzy kultury obchodzili swoje święto wraz z władzami  i mieszkańcami gminy w piątkowe popołudnie. Dla licznie przybyłych gości przygotowano bogaty program artystyczny oraz prezentacje dokonań połączonych od nowego roku obu instytucji. Najmłodszym najbardziej podobała się nowo otwarta sala zabaw, za którą dzieci podziękowały wójtowi Panu Adamowi Góreckiemu wręczając mu ogromnego miśka. Pracownicy z rąk Pani dyrektor i wójta otrzymali kwiaty, nagrody i podziękowania.
Rozstrzygnięto również konkursy plastyczne, wśród laureatów konkursu „Zaprojektuj okładkę książki o Czarnym Borze” znaleźli się :
Paweł Szewczyk kl. 3b I MIEJSCE
Julia Długokęcka kl. 2c II MIEJSCE
Pola Wilczyńska kl. 2a III MIEJSCE
wyróżnienia:
Julia Bieniasiewicz kl. 2a
Weronika Konieczna kl. 2d
Jakub Hotloś kl. 1
Wiktor Zawojak kl. 1
Oliwier Ledwójcik kl.3a
Maciej Grygorcewicz kl. 2b
Natasza Czachowska kl. 2b
Alan Hajka kl. 2c

w konkursie „Wymarzona impreza kulturalna” najlepsi okazali się:
Klaudia Baziak kl. 5c I MIEJSCE
Aleksandra Malinowska kl. 6c II MIEJSCE
Magdalena Miara kl. 4a III MIEJSCE
Szymon Michalik kl. 6c III MIEJSCE
wyróżnienia:
Michał Żuk kl. 6c
Julia Kożuch kl. 4a
Martyna Bizoń kl. 4a
Na zakończenie grupa Rusałek polanickich, czyli kobiet w umownym wieku 30+ wykonała kilka układów tanecznych, dostarczając wszystkim dużo dobrej zabawy.

Fotorelacja w zakładce FOTOGALERIA